Yılların vermiş olduğu deneyim ile Güzel İzmir’imizin güzelliklerine güzellik katan firmamız,  yaptığı çalışmalar ile her zaman müşterilerinin beğenisini kazanmaya odaklanmıştır. İnşaat ve Müteahhitlik alanında teknik ve estetik değerler üreterek en kaliteli malzemeyi en iyi işçilik ile birleştirip sizlere en iyi hizmeti bütçenize uygun en iyi fiyat garantisi ile gerçekleştirir. 

Gökhan Emmioğlu öncülüğünde kurulan GÖKATA YAPI olarak;

GÖKATA

Vizyonumuz

Yaşadığımız dönemin yaşam kalitesini yükseltmek ve doğaya zarar vermeden mühendislik faaliyetlerini en ileri düzeye çıkartacak projeleri hayata gerçirme sürecinde mühendislik ve müteahhitlik rolünü üstlenmektedir.

İçinde bulunduğumuz projelerdeki asıl amacımız; en üst seviyede müşteri memnuniyeti projenin amacı ve getirilerini göz arda etmeden teknoloji ve uzman ekibimin gücü ile çalışmalarına devam etmektedir.

GÖKATA

Misyonumuz

Yurt içi ve yurt dışı inşaat sektöründeki yerini her geçen gün daha da ileri bir seviyeye taşıyarak, kısa, orta ve uzun vadede yaptığı projelerde maliyete dayalı bir rekabet ortamında en kaliteli ve en hesaplı seçeneği size sunarak, içerisinde bulunduğumuz her projenin başından sonuna kadar her aşamasında müşteri memnuniyetini arttırmak hedefi ve farklılığı sizlere sunarak bu sektörde öncü bir firma haline gelmektir.

GÖKATA

Değerlerimiz

Doğaya ve insana saygı, nitelikli personel ve profesyonel hizmet, sürdürülebilir başarı, Ekonomi-Ekoloji ve Enerji dengesi.

TOP